Zveza za avtizem Slovenije in Društvo ASPI organizirata dogodek: Tudi jaz lahko delam. Dogodek bo potekal v okviru projekta »I can learn, I can work«, ki ga izvajajo članice Autism Europe, katere članica je tudi Zveza za avtizem Slovenije.

Gostje dogodka vam bodo predstavile področje zaposlovanja oseb z avtizmom in priročnik Smernice za zaposlovanje oseb z motnjami avtističnega spektra, ki sta ga v lanskem letu izdala Univerzitetni rehabilitacijski inštitut Republike Slovenije – Soča in Združenje izvajalcev zaposlitvene rehabilitacije v Republiki Sloveniji.

Gostje bodo:

• Barbara Žnidarko, Zveza za avtizem (predstavitev Autism Europe in akcije I can learn, I can work),
  • Teja Oblak, predsednica Društva ASPI,
  • Valentina Brecelj, razvojno-raziskovalna sodelavka RCZR, URI Soča,
  • Maja Zovko Stele, strokovna delavka, ZIZRS in CenterKontura.

Po predstavitvi bo na voljo nekaj časa za odgovore na vprašanja, ki jih bomo tekom dogodka zbirali v Chatu.

Predstavitev bo potekala na spletni aplikaciji ZOOM in se bo pričela v četrtek, 22. aprila 2021 ob 18:00 in zaključila predvidoma ob 19:00.

Prijava na okroglo mizo je obvezna. Prijavite se TUKAJ. Po oddaji te prijavnice (SUMBIT) boste prejeli povezavo na dogodek.

Veselimo se srečanja z vami.

Članstvo v Autism Europe nam omogoča Ministrstvo za zdravje v projektu Avtizem SAM z drugimi.