Zveza za avtizem Slovenije vas vabi na predavanje za ravnatelje in ravnateljice vrtcev.
Predavanje bo v ponedeljek, 28.6.2021 od 10:00 do 12:00. Potekalo bo preko spletne aplikacije ZOOM.

Na predavanju bomo v času, ko se pripravljate na novo šolsko leto spregovorili o avtizmu. Morda skupaj najdemo kakšno novo koristno idejo za boljše vključevanje otrok z avtizmom v vaš vrtec:

– Kratka predstavitev projekta Avtizem SAM z drugimi II.
– Potrebe otrok z avtizmom.
– Vloga ravnatelja: delo z zaposlenimi, delo s starši otroka z avtizmom in s starši vrstnikov.
– Vloga asistentov otrok z avtizmom.
– Kako izvajati inkluzijo otrok z avtizmom?

Ob koncu predavanja bo čas tudi za razpravo.

Predavala bo Sabina Korošec Zavšek, predsednica Zveze za avtizem Slovenije, profesorica defektologije, dolgoletna predavateljica in Floortime in PECS terapevtka za otroke s posebnimi potrebami.
Predavanje bomo izvedli v okviru projekta Avtizem SAM z drugimi II, ki ga sofinancira Ministrstvo za zdravje. Vse storitve v okviru projekta so za udeležence brezplačne.

Prijave na predavanje sprejemamo do zasedbe mest na tej povezavi.

Veselimo se srečanja z vami.