• This event has passed.

Poletni tabor za učence z diagnozo Aspergerjev sindrom

26. junija 2018 - 29. junija 2018

Fakulteta za elektrotehniko Univerze v Ljubljani v sodelovanju z Zvezo za tehnično kulturo Slovenije vsako leto organizira poletne delavnice, na katerih otrokom približajo svet elektrotehnike, drugo leto zapored pa bo potekal prav poseben poletni tabor, namenjen in prilagojen učencem z Aspergerjevim sindromom. Na poletnem taboru, ki bo potekal na ljubljanski Fakulteti za elektrotehniko, bodo učenci pogledali v svet elektronike in spoznali vse od senzorjev, drugih elektronskih elementov pa do mikroprocesorjev.

Poletni tabor je prilagojen učencem zadnje triade osnovne šole, ki jih še posebej zanima področje elektrotehnike in računalništva.

Kdaj in kje

Tabor bo potekal od torka, 26. junija, do petka, 29. junija 2018 na Fakulteti za elektotehniko v Ljubljani.

Prijava in več informacij

Več informacij lahko najdete na povezavi POLETNI TABOR, kjer tudi sprejemajo prijave.

Start:
26. junija 2018