Na 2.april, svetovni dan zavedanja o avtizmu smo imeli člani Zveze za avtizem glasovanje za nove člane izvršnega odbora in predsednika Zveze. Kljub epidemiji nam je uspelo izpeljati glasovanje, ki smo ga izvedli na daljavo, kar je bil svojstven izziv za vse nas, a smo ga s skupnimi močmi inovativno izpeljali od začetka do konca.

Člani Zveze smo enoglasno potrdili predlagane kandidate za člane izvršnega odbora in izvolili tudi novo predsednico Zveze. To so :

Inge Zorec, članica izvršnega odbora,

Patricija Lovišček, članica izvršnega odbora,

Nina Korošec, članica izvršnega odbora,

Teja Oblak, članica izvršnega odbora,

Sabina Korošec Zavšek, članica izvršnega odbora in predsednica Zveze za avtizem Slovenije.

Ob tej priložnosti se iskreno zahvaljujemo dosedanjim članom izvršnega odbora za sodelovanje, še zlasti pa dosedanji večletni predsednici Sandri Bohinec Gorjak za konstruktivno vodenje Zveze in dobro povezovanje vseh članov Zveze.

Novemu izvršnemu odboru in predsednici čestitamo ob izvolitvi in želimo veliko konstruktivne, ustvarjalne energije in dobro medsebojno sodelovanje.